Producent profili aluminiowych Aliplast rozbudowuje zakład w Lublinie

Firma Aliplast rozpoczęła we wrześniu b.r. rozbudowę zakładu produkcyjnego w Lublinie. Inwestycja ta umożliwi producentowi systemów aluminiowych zwiększenie skali produkcji, a także umocnienie pozycji na rynku. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja producenta profili aluminiowych

Firma Aliplast działa na polskim rynku już 2002 oferując wysokiej jakości systemy aluminiowe. Od początku działalności spółka skupia się na rozwoju poprzez nowe inwestycje i wprowadzanie do produkcji nowych, innowacyjnych technologii. Obecnie firma zatrudnia aż 1000 osób, które czuwają nad wysoką jakością produktów wypuszczanych na rynek. W bogatej ofercie producenta znaleźć można systemy okienno-drzwiowe, systemy przesuwne, a także ogrody zimowe. Teraz, ze względu na wysoki popyt zgłaszany na rynku, producent zdecydował się na rozbudowę zakładu produkcyjnego w Lublinie. We wrześniu b.r. rozpoczęła się tam budowa hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 4,8 tys. mkw. Inwestycja ta pozwoli na zwiększenie produkcji, a co za tym idzie zaspokojenie wzrastającego na rynku popytu. Tak duże przedsięwzięcie umocni również pozycję Aliplast na rynku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane