Producent paneli CEZAR otwiera nowy magazyn w Ełku

2023-02-27
Producent paneli CEZAR otwiera nowy magazyn w Ełku

Jeden z czołowych polskich producentów paneli i listew inwestuje w rozwój zaplecza magazynowego i otwiera kolejną halę. To odpowiedź na rosnący popyt na produkty firmy oraz większą produkcję. - informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesny magazyn na produkty gotowe

W styczniu oddano do użytku nowy magazyn firmy CEZAR, specjalizującej się w produkcji paneli, podkładów, listew i profili. Nowy obiekt zajmuje powierzchnię aż 3,2 tys. mkw i składa się z hali, wiaty oraz dwóch łączników. Inwestycja ta była konieczna ze względu na duży popyt na produkty firmy oraz wzrost jej popularności na rynku. Nowy magazyn otwarto w Ełku w woj. warmińsko-mazurskim, gdzie znajduje się główny zakład produkcyjny firmy. Budowa magazynu tuż obok fabryki  umożliwi szybkie i efektywne składowanie gotowych elementów z płyty MDF, a także poprawi wydajność procesów logistycznych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU