Producent nawozów Fosfan SA planuje rozbudowę infrastruktury produkcyjnej

Fosfan SA planuje rozbudowę infrastruktury produkcyjnej w celu wprowadzenia na rynek innowacyjnego produktu, czyli nawozu azotowo-fosforowego bazującego na MSSP. W związku z tym projektem spółka planuje budowę nowej fabryki w Szczecinie. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa infrastruktury produkcyjnej

Fosforan SA to producent wieloskładnikowych nawozów rolniczych i ogrodniczych. Firma posiada aż 70-letnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji nawozów. Spółka nieustannie się rozwija, powiększając zaplecze produkcyjne, a także wprowadzając do produkcji nowy asortyment. Siedziba firmy oraz jej główna fabryka znajduje się w Szczecinie. Bardzo korzystne położenie fabryki w bezpośrednim sąsiedztwie szlaku wodnego Szczecin–Świnoujście pozwala na sprawną logistykę i dystrybucję towaru. Producent współpracuje z firmami i instytucjami z branży chemicznej, dzięki czemu nieustannie wdraża innowacyjne rozwiązania. Teraz spółka planuje wprowadzenie na rynek nowego rodzaju nawozu, a mianowicie nawozu azotowo-fosforowego bazującego na MSSP. Zrezlizowanie tego przedsięwzięcia nie będzie możliwe bez rozbudowy infrastruktury produkcyjnej. Dlatego też Fosforan SA planuje budowę hali do kondycjonowania nawozów azotowo – fosforowych. Nowy zakład wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną powstanie w Szczecinie.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to wiodąca firma doradcza działająca na rynku nowoczesnych, nieruchomości komercyjnych o charakterze magazynowym i przemysłowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane