Producent napojów buduje nowy zakład. W obiekcie zatrudnienie znajdzie aż 140 osób.

2022-06-14
Producent napojów buduje nowy zakład. W obiekcie zatrudnienie znajdzie aż 140 osób.

Polski producent napojów Krynica Vitamin S.A. planuje budowę zakładu produkcyjnego w Żłobnicy w gminie Kleszczów. Zgodnie z zapowiedziami inwestora w nowej fabryce zatrudnienie znajdzie aż 140 osób. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego zakładu produkcji napojów energetycznych

Nowy zakład produkcyjny Krynica Vitamin S.A. powstanie w Kleszczowskiej Strefie Przemysłowej w Żłobnicy. Obiekt będzie składał się z hali przemysłowej wyposażonej w niezbędne maszyny produkcyjne oraz z kompleksu biurowego wraz z zapleczem socjalno-technicznym. W zakładzie produkowane będą m.in. napoje energetyczne, izotoniczne, czy funkcjonalne. Krynica Vitamin S.A. to polska firma specjalizująca się w produkcji kontraktowej dla klientów największych sieci dystrybucyjnych m.in. z Wielkiej Brytanii, USA, Niemiec, czy Polski.

Informacje o JARTOM Real Estate

Witamy na stronie JARTOM Real Estate. Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych w zakresie doboru powierzchni magazynowej lub produkcyjnej. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU