Producent mebli tapicerowanych Libro wybudował nową halę o powierzchni 2,5 tys. mkw

2022-03-22
Producent mebli tapicerowanych Libro wybudował nową halę o powierzchni 2,5 tys. mkw

Producent mebli tapicerowanych Libro zdecydował się rozbudować zakład w Nielbarku o kolejną halę produkcyjną. Inwestycja pozwoli zwiększyć skalę produkcji oraz wprowadzić do oferty produktowej nowy asortyment.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna

Polski producent mebli Libro działa na rynku już od 1990 roku dostarczając wysokiej jakości meble tapicerowane oferowane w szerokiej gamie tkanin. Producent posiada aż 4 fabryki działające na terenie naszego kraju, w których zatrudnienie znalazło łącznie ponad 800 osób. Meble sprzedawane są głównie na rynek polski oraz niemiecki, a dzięki włoskiej jakości, funkcjonalności oraz nowoczesnemu designowi cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. W Polsce meble Libro znaleźć można w ponad 300 salonach meblowych. Firma nieustannie poszerza ofertę produktową i wprowadza do produkcji nowe modele mebli. Kolejna inwestycja, czyli budowa nowej hali produkcyjnej, pozwoli zwiększyć skalę oraz efektywność produkcji. To inwestycja niezbędna biorąc pod uwagę zwiększający się popyt na produkty firmy oraz jej plany dalszego rozwoju i ekspansji nowych rynków. Nowa hala powstała w Nielbarku w woj. warmińsko-mazurskim i zajmuje powierzchnie 2547 m2.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU