Producent mebli tapicerowanych DFM rozbudowuje zakład w Dobrym Mieście

Producent mebli podjął decyzję o rozbudowie zakładu produkcyjnego w Dobrym Mieście. Inwestycja zakłada dobudowę liczącej 550 mkw hali magazynowej.- informuje JARTOM Real Estate

Inwestycja w większe zaplecze magazynowe

W czerwcu rozpoczęła się rozbudowa zakładu producenta mebli tapicerowanych. Projekt zakłada rozbudowę hali magazynowej wraz z tartakiem w Dobrym Mieście koło Olsztyna. Firma DMF działa na polskim rynku już od 2001 roku i jest znana z produkcji wysokiej jakości mebli, które sprzedawane są na europejskich rynkach, a także w Stanach Zjednoczonych. Obecnie produkcja mebli odbywa się w trzech zakładach produkcyjnych, znajdujących się w miejscowościach Dobre Miasto, Olsztyn i Reszel. Nowa hala będzie miała powierzchnię 550 metrów kwadratowych i zostanie wyposażona w tartak. Ta inwestycja ma na celu zapewnienie dalszego rozwoju firmy oraz umożliwienie jej ekspansji na nowe rynki zbytu.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30-letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane