Producent mebli dla gastronomii i hotelarstwa rozbudowuje fabrykę w Czarnkowie

Producent specjalistycznych mebli dla gastronomii i hotelarstwa planuje budowę nowej hali produkcyjnej. Jak wyposażona zostanie fabryka i co będzie w niej produkowane? - informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje producenta mebli stalowych

ATRE to lider produkcji mebli dla branży HoReCa, który działa na polskim rynku od 2017 roku dostarczając nowoczesne, wysokojakościowe wyposażenie profesjonalnych kuchni hotelowych oraz restauracyjnych. Firma posiada nowoczesną fabrykę w Czarnkowie w województwie wielkopolskim, gdzie produkowany jest cały przekrój produktów oferowanych przez firmę, a także projekty na specjalne zamówienie klientów indywidualnych. Hala produkcyjna o powierzchni blisko 4 tys. mkw. wyposażona w niezbędne maszyny produkcyjne, które zapewniają wysoką efektywność produkcji. ATRE kontynuuje strategię rozwoju działalności i planuje rozbudowę fabryki o kolejną halę produkcyjną wraz z parkiem maszynowym, który umożliwi wdrożenie nowych, zaawansowanych technologii. Nowa hala zostanie w pełni przystosowana do potrzeb ATRE, dzięki czemu firma będzie w stanie jeszcze efektywniej wykorzystywać zasoby, m.in. poprzez wykorzystanie innowacyjnej technologii obróbki stali nierdzewnej.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest znane z wnikliwej diagnozy i identyfikacji potrzeb Klientów oraz porównanie z bieżącą sytuacją na rynku nieruchomości magazynowych i produkcyjnych. JARTOM Real Estate już od około 30 lat oferuje najnowocześniejsze nieruchomości magazynowe i produkcyjne.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane