Producent maszyn rolniczych SaMASZ inwestuje w Zabłudowie koło Białegostoku

2021-07-01
Producent maszyn rolniczych SaMASZ inwestuje w Zabłudowie koło Białegostoku

Producent maszyn rolniczych SaMASZ otwiera drugą halę Ośrodka Badawczo-Rozwojowego w Zabłudowie niedaleko Białegostoku. Firma ma zamiar zainwestować w maszyny i udoskonalić procesy technologiczne, co znacząco wpłynie na efektywność produkcji.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym 

Firma SaMASZ to renomowany producent nowoczesnych maszyn rolniczych, który wciąż poszerza swoją ofertę produktową oraz udoskonala procesy produkcyjne przy zastosowaniu najnowszych technologii. Nowa hala w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym w Zabłudowie została otwarta 14.06.21 i zajmuje powierzchnię 667 mkw. Na jej powierzchni prowadzone będą prace nad prototypami większych i bardziej złożonych modeli maszyn. Kwotę inwestycji w kolejną halę na terenie ośrodka szacuje się na około 25 mln zł. Wyposażona  została w 7 obrabiarek do opracowywania nowych technologii produkcyjnych oraz wykonywania prototypów i w 2 specjalistyczne stanowiska badawcze.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU