Producent maszyn rolniczych FMR LISICKI rozbudowuje zakład w Rawie Mazowieckiej

2022-03-03
Producent maszyn rolniczych FMR LISICKI rozbudowuje zakład w Rawie Mazowieckiej

Producent maszyn rolniczych i sadowniczych FMR LISICKI inwestuje w rozwój firmy i rozbudowuje swój zakład w Rawie Mazowieckiej. Przedsięwzięcie zakłada budowę nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej, w której wdrożone zostaną nowe technologie produkcji. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa zakładu produkcyjnego

Producent nowoczesnych maszyn dla gospodarstw rolniczych i sadowniczych FMR LISICKI rozbudowuje zakład produkcyjny w Rawie Mazowieckiej. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości maszyn i sprzętu dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Firma posiada nowoczesny park maszynowy oraz własną lakiernię proszkową, dzięki której maszyny wychodzące z fabryki FMR LISICKI posiadają wysokiej klasy powłokę malarską odporną na korozję, co znacznie podnosi ich trwałość i estetykę. Znaczna część wytwarzanych przez przedsiębiorstwo maszyn jest eksportowana do Niemiec, Słowacji, Rumunii, Litwy, czy Serbii. Inwestycja w rozbudowę zakładu w Rawie Mazowieckiej pozwoli umocnić pozycję producenta na europejskim rynku, a w przyszłości rozszerzyć ofertę produktową firmy o nowe innowacyjne maszyny rolnicze i sadownicze. Rozbudowa hali to również doskonała wiadomość dla lokalnego rynku pracy, gdyż firma planuje zatrudnienie nowych pracowników. W nowej hali wdrożone zostaną nowe technologie produkcji oraz nastąpi automatyzacja dotychczasowych procesów produkcyjnych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU