Producent maszyn Gipo rozbudowuje zakład w Koszalinie

2022-08-17
Producent maszyn Gipo rozbudowuje zakład w Koszalinie

Działający na polskim rynku od 2006 roku producent maszyn Gipo Sp. z o. o. rozbudowuje kompleks produkcyjny w Koszalinie. Na terenie zakładu powstanie nowa hala do testowania, która pozwoli na wdrożenie nowych technologii produkcji linii i systemów transportujących. -informuje JARTOM Real Estate

Inwestycja w rozwój innowacyjnych technologii

Projektant oraz producent wysokiej jakości maszyn i rozwiązań transportowych dla różnych branż przemysłu Gipo Sp. z o.o. planuje budowę nowej hali do testowania. Obiekt wybudowany zostanie w Koszalinie i wraz z przylegającym do niego zakładem produkcyjnym stanowić będzie nowoczesny kompleks produkcyjny. Obecnie Gipo posiada liczący ponad 4,5 tys. mkw park maszynowy, w którym realizowane są projekty firmy. Nad jakością czuwa dział konstruktorski, w którym pracuje 7 konstruktorów i 2 automatyków. Projekty maszyn tworzone są w systemie Solid Works 3D. W rezultacie do rąk klientów trafiają łatwe w obsłudze maszyny, które cechuje wysoka jakość oraz wysoka wydajność. Gipo współpracuje z dużymi firmami skandynawskimi, a także z korporacjami z całego świata. W 2011 roku firma znacznie powiększyła swoje moce przerobowe poprzez rozbudowę hali produkcyjnej w Koszalinie oraz powiększenie działu konstrukcyjnego. Za tę inwestycję Gipo zdobyła nagrodę „INWESTYCJA ROKU 2012” w regionie woj. zachodniopomorskiego. Teraz firma realizuje kolejną inwestycję, czyli budowę nowoczesnej hali do testowania z dwoma suwnicami. Inwestycja ta umożliwi wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w produkcji linii i systemów transportujących. To kolejny krok w rozwoju firmy, który z pewnością przyczyni się do pozyskania nowych klientów oraz wejście na nowe rynki zbytu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wyszukując nowoczesne magazyny dla swoich Klientów, JARTOM Real Estate opracowuje narzędzia ułatwiające Klientom podejmowanie strategicznych decyzji w zakresie najmu, sprzedaży lub budowy hal.


JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU