Producent łodzi motorowych AM YACHT wybudował kolejną halę produkcyjną

2022-03-14
Producent łodzi motorowych AM YACHT wybudował kolejną halę produkcyjną

Polski producent łodzi motorowych AM YACHT Sp. z o.o. wybudował nową halę produkcyjną, która umożliwi firmie dalszy dynamiczny rozwój oraz zwiększenie skali produkcji. Obiekt powstał w Ostródzie w woj. warmińsko-mazurskim. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa hal produkcyjnych

Polska, rodzinna firma AM YACHT działa na rodzimym rynku już od 20 lat, produkując łodzie motorowe cechujące się doskonałą wytrzymałością oraz ciekawą stylistyką. Rocznie firma wypuszcza na rynek około 200 jednostek, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. W stałej ofercie AM YACHT posiada aż 12 modeli nowoczesnych jachtów motorowych. Aby sprostać wymaganiom klientów oraz popytowi zgłaszanemu na rynku firma zdecydowała się zwiększyć skalę produkcji, oraz wprowadzić do niej dwa kolejne modele jachtów. W tym celu wybudowana została nowoczesna hala produkcyjna w Ostródzie w woj. warmińsko-mazurskim. Budynek zajmuje powierzchnię 1,532 mkw i jest bardzo dobrze doświetlony, gdyż posiada aż 20 okien. Antresola w hali zagospodarowana zostanie na część socjalno-biurową.

Informacje o JARTOM Real Estate

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i porównamy z bieżącą sytuacją na rynku.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU