Producent łodzi Delphia Yachts inwestuje w zaplecze produkcyjne

Polski producent łodzi Delphia Yachts buduje kolejną halę produkcyjną wraz z zapleczem biurowym w woj. warmińsko-mazuskim. Przedsięwzięcie to pozwoli na zwiększenie skali produkcji oraz wprowadzenie do asortymentu nowych modeli jachtów. Ponadto nowy obiekt usprawni logistykę firmy oraz zarządzanie jej działalnością operacyjną. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy zakład produkcji łodzi

Już niebawem ruszy produkcja w nowej hali producenta łodzi Delphia Yachts. Nowy zakład wybudowany zostanie w Olecku w woj. warmińsko-mazurskim gdzie znajduje się główna fabryka firmy. To właśnie tam działają 2 hale montażowe dysponujące własnymi systemami transportu wielkogabarytowych elementów, a także nowoczesna hala stolarni i zakład laminatowy. Aby sprostać wysokim wymaganiom produkcyjnym stawianym przez rynek, Delphia Yachts zdecydowała się na kolejne inwestycje w zaplecze produkcyjne. Nowa hala będzie zajmowała powierzchnię 2,2 tys mkw i zostanie przystosowana do specyficznych wymagań stawianych przez branżę. Ponadto część nowej hali będzie pełniła funkcje biurowo-socjalne.
Delphia Yachts działa na rynku od 1990 roku i jest jedną z największych stoczni w Europie Środkowo-Wschodniej oraz największym producentem jachtów żaglowych w Polsce. Jej odbiorcami są głównie klienci zagraniczni, a łodzie Delphia Yachts pływają między innymi w Niemczech, Skandynawii, Turcji, USA, Kanadzie, czy Japonii.

Informacje o JARTOM Real Estate

Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane