Producent komponentów z tworzyw sztucznych wynajął 6 tys. mkw powierzchni w MLP Łódź

2021-09-13
Producent komponentów z tworzyw sztucznych wynajął 6 tys. mkw powierzchni w MLP Łódź

Spółka Wirthwein Polska należąca do działającej globalnie grupy Wirthwein dołączyła do grona najemców w parku logistycznym MLP Łódź. - informuje JARTOM Real Estate

Hala produkcyjno-magazynowa

Wirthwein Polska to wiodący producent komponentów z tworzyw sztucznych, który działa na polskim rynku od 1998 roku. Spółka jest częścią globalnej Grupy Wirthwein, która posiada swoje oddziały na terenie Europy, USA oraz Azji. Firma specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku, a w swoich procesach produkcyjnych oraz logistycznych wykorzystuje najnowsze technologie i rozwiązania. Dynamiczny rozwój działalności sprawił, że firma zdecydowała się wynająć nowy obiekt na cele produkcyjne oraz magazynowe. Wybór padł na doskonale skomunikowany park logistyczny MLP Łódź, gdzie Wirthwein wynajmie aż 6 tys. mkw powierzchni. Hala zostanie w pełni dostosowana do potrzeb oraz wymagań przyszłego najemcy. Przekazanie gotowego obiektu do użytku planowane jest na IV kwartał 2022 r.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU