Producent kominków Kratki buduje nową halę produkcyjną. Gdzie ona powstanie?

Polski producent kominków oraz akcesoriów kominowych obecny w ponad 60 krajach na całym świecie nie zwalnia tempa. Teraz buduje nową halę w woj. mazowieckim, która umożliwi zwiększenie mocy produkcyjnych. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna

Firma Kratki swoją działalność rozpoczęła już w 1998 roku, będąc niemal firmą garażową, gdy ruszyła z produkcją i sprzedażą kratek kominkowych. Z czasem do asortymentu firmy wprowadzono nowe akcesoria kominkowe, a na końcu same kominki. Obecnie w bogatej ofercie firmy znaleźć możemy najnowocześniejsze rozwiązania kominkowe o doskonałych parametrach technicznych i świetnym designie. Wszelkie urządzenia wytwarzane przez firmę Kratki spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są zgodne z restrykcyjnymi normami. Polska jakość sama się broni — teraz kominki Kratki obecne są w aż 60 krajach na całym świecie! Duży popyt na produkty firmy oraz jej dalszy, dynamiczny rozwój spowodował, że zdecydowano o budowie nowej hali produkcyjnej o imponującej powierzchni 3,5 tys. mkw. Powstanie ona w Marcelowie w woj. mazowieckim. Tak duża inwestycja pozwoli na znaczne zwiększenie mocy produkcyjnych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane