Producent i dystrybutor kawy w kapsułkach rozbudowuje zakład w Pile

2022-01-18
Producent i dystrybutor kawy w kapsułkach rozbudowuje zakład w Pile

Cafe Rene, producent i dystrybutor kapsułek oraz saszetek z kawą do ekspresów typu Nespresso, inwestuje w rozwój i rozbudowuje swój zakład w Pile. W ramach inwestycji przebudowany zostanie jeden z budynków mieszczących się na terenie obiektu, a także wybudowana zostanie nowa hala magazynowa. - informuje JARTOM Real Estate

Intensywny rozwój działalności

Cafe Rene to producent kawy w kapsułkach, który posiada prężnie działający sklep internetowy, oferujący niezwykle bogaty asortyment produktów. W zakładzie w Pile produkowane są aromatyczne kawy i herbaty, które następnie trafiają do klientów z całej Polski. Intensywny rozwój e-commerce w ostatnich latach oraz wzrost popularności ekspresów na kapsułki sprawił, że firma znacznie zwiększyła swoje zyski oraz skalę działalności. Koniecznym stało się rozbudowanie zakładu w Pile o kolejny magazyn, gdzie będą mogły być przechowywane wyroby gotowe. Umożliwi to na płynną wysyłkę zamówień, nawet w warunkach wzmożonego popytu na produkty firmy. Ponadto, w zakładzie w Pile przebudowana zostanie jedna z dotychczas działających hal magazynowych. Zostanie ona przystosowana pod działalność produkcyjną, co z kolei pozwoli zwiększyć skalę produkcji.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki 30 letniemu doświadczeniu JARTOM Real Estate i praktycznym umiejętnościom mediacyjnym naszych doradców wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty najmu lub zakupu magazynu. Oferujemy wsparcie w zakresie wynajmu i zakupu powierzchni magazynowych.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU