Producent gryzaków dla psów Petmex rozbudowuje zakład w Polance

2022-05-19
Producent gryzaków dla psów Petmex rozbudowuje zakład w Polance

Producent naturalnych gryzaków dla psów planuje zainwestować w infrastrukturę magazynową i wybudować nową halę. Obiekt powstanie w gminie Myślenice w woj. małopolskim, a jego budowa związana jest ze wdrożeniem nowej technologii produkcji oraz wprowadzeniem do produkcji nowego asortymentu gryzaków do suplementacji . - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego obiektu magazynowego

Firma Petmex Company to polski producent gryzaków dla psów, specjalizujący się w produkcji suszonych, naturalnych produktów przygotowanych z najwyższej jakości surowców. Gryzaki wypuszczane na rynek przez Petmex nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów. Nad procesem produkcyjnym czuwa nadzór lekarzy weterynarii, dzięki czemu są one bezpieczne i mogą stanowić zdrową, pełnowartościową przekąskę dla zwierząt domowych. Produkty firmy cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Z danych firmy wynika, że aż 80% sprzedawanych gryzaków jest eksportowanych za granicę. Firma nieustannie się rozwija, a w 2021 roku otrzymała aż 2 duże dofinansowania umożliwiające wdrożenie nowych projektów. Pierwszy z nich dotyczył opracowania technologii produkcji innowacyjnych peletów dla zwierząt domowych. Z kolei drugi związany jest z wdrożeniem do produkcji specjalistycznego suplementu diety w postaci gryzaka dla psów z uwzględnieniem wymiarów żuchwy i uzębienia psa. Tak duże projekty wymagały nowych inwestycji. To właśnie między innymi z ich powodów firma w 2021 roku przeprowadziła się do nowej siedziby w Polance.
Przeprowadzka do nowego, świetnie wyposażone zakładu oraz zwiększenie skali produkcji sprawiło, że rozbudowa zaplecza magazynowego stała się konieczna. Nowy magazyn powstanie tuż obok obecnie działającego zakładu i umożliwi lepsze zarządzani procesami magazynowymi oraz logistycznymi w firmie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/106511,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU