Producent folii polietylenowych na rynek polski i europejski rozbudowuje fabrykę w Bieruniu

2022-03-24
Producent folii polietylenowych na rynek polski i europejski rozbudowuje fabrykę w Bieruniu

ERG Bieruń – Folie Sp. z o.o. rozbudowuje zakład produkcyjny w Bieruniu. Nowa hala produkcyjna będzie zajmowała powierzchnię 7,3 tys. mkw.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna

ERG Bieruń – Folie Sp. z o.o. to firma z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku europejskim, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości folii polietylenowych na indywidualne zlecenia klientów. Aby sprostać wymaganiom rynku oraz zachować terminowość dostaw firma stawia na rozwój innowacyjnych technologii, automatyzację procesów oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych pracowników. Producent dysponuje własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia produkcję kilku tysięcy ton folii miesięcznie. Ponadto każda partia wyprodukowanej folii sprawdzana jest w firmowym laboratorium, które umożliwia ścisłą kontrolę nad jakością wypuszczanych produktów. Firma produkuje na rynek krajowy, a także eksportuje swoje produkty do ponad 20 krajów Europy. Aby sprostać wymaganiom klientów oraz dotrzymywać terminowości realizacji zamówień producent zdecydował się rozbudować zakład w Bieruniu i otworzyć kolejną halę produkcyjną. Będzie ona zajmowała powierzchnię 7,3 tys. mkw. i umożliwi zwiększenie skali produkcji, co będzie niezwykle cenne w okresach wzmożonego popytu.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU