Producent drzwi buduje nową halę w woj. pomorskim

2022-08-22
Producent drzwi buduje nową halę w woj. pomorskim

Producent drzwi Sputnik planuje budowę nowej hali produkcyjnej o powierzchni 3,25 tys. mkw. Gdzie powstanie hala i jaki rodzaj drzwi będzie tam produkowany? - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego zakładu produkcyjnego

Właściciel marki Pantor, czyli firma Sputnik planuje budowę nowej hali produkcyjnej w woj. pomorskim, a konkretniej w miejscowości Nowa Wieś Rzeczna. To właśnie tam powstanie nowoczesny kompleks produkcyjny dedykowany produkcji nowego asortymentu, czyli drzwi stalowych o nowej konstrukcji i ulepszonych parametrach termoizolacyjnych. Istniejąca na polskim rynku od 20 lat firma Sputnik dostarcza wysokiej jakości drzwi wejściowe, a swoją ofertę kieruje zarówno do nabywców indywidualnych, jak i do deweloperów. Nowa hala pozwoli na wdrożenie do produkcji nowego modelu drzwi, co z pewnością przełoży się na wyższe zyski ze sprzedaży oraz wzrost konkurencyjności firmy na rynku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU