Producent ciastek Primart buduje nową halę produkcyjną

Producent słodyczy Primart planuje rozbudowę zakładu w Tłuszczu o kolejną halę produkcyjno-magazynową. Krok ten pozwoli na wprowadzenie do asortymentu nowego rodzaju ciastek oraz na zwiększenie mocy produkcyjnych zakładu. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowej hali produkcyjno-magazynowej

Primart to producent ciastek, który na polskim rynku działa już od 1995 r. produkując wysokiej jakości wyroby cukiernicze. Opiera się na rodzinnych, doskonalonych przez lata recepturach, dzięki czemu smak ciastek doceniany jest przez smakoszy na całym świecie. Obecnie firma zatrudnia aż 180 pracowników, a z linii produkcyjnych Primart wyjeżdża aż 1000 ton ciastek miesięcznie. Wyroby Primart kupić można już w 30 krajach. Ciastka produkowane są m.in. w zakładzie w Tłuszczu, który Primart planuje rozbudować o kolejną halę produkcyjną o powierzchni użytkowej 3,2 tys. mkw. Inwestycja ta pozwoli na zwiększenie produkcji oraz wprowadzenie do asortymentu nowego rodzaju ciasteczek. Mają to być wypieki wzbogacone dodatkami o właściwościach prozdrowotnych.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane