Producent akcesoriów meblowych Nomet wybudował nowy zakład w Toruniu

2022-06-02
Producent akcesoriów meblowych Nomet wybudował nowy zakład w Toruniu

Firma Nomet, czyli polski producent akcesoriów meblowych dystrybuowanych na rynek polski i zagraniczny, wybudował kolejną halę produkcyjną w Toruniu. Dzięki nowej inwestycji firma będzie w stanie ponownie zwiększyć skalę produkcji, co w rezultacie pozwoli na zwiększenie eksportu oraz ekspansję nowych rynków zbytu. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala dla producenta akcesoriów meblowych

Jeden z największych producentów akcesoriów meblowych na polskim rynku zakończył budowę nowego obiektu produkcyjnego. Hala wybudowana została w Toruniu, czyli tam, gdzie znajdują się wszystkie magazyny i hale oraz główna siedziba firmy Nomet. Ich łączna powierzchnia to aż 30 tys. mkw. Nowy obiekt liczy 2,3 tys. mkw powierzchni i jest dedykowany produkcji pełnego asortymentu firmy, na który składają się m.in. uchwyty meblowe, nóżki, zawiasy, klamki, wieszaki, kosze cargo do mebli kuchennych oraz wyposażenia do garderoby. Nowa inwestycja oznacza nowe miejsca pracy dla mieszkańców Torunia i okolicznych miejscowości. Produkty firmy doceniane są zarówno przez klientów na polskim, jak i zagranicznym rynku. Uchwyty i okucia Nomet sprzedawane są do sklepów meblowych zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Dzięki inwestycji w zaplecze produkcyjne Nomet będzie w stanie produkować jeszcze więcej oraz wprowadzać do asortymentu nowe produkty. Ponadto firma planuje ekspansję na nowe rynki oraz umocnienie swojej pozycji na tych, na których jest obecna.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wygoda współpracy z JARTOM Real Estate to pełny zakres usług doradczych dostępny w jednym miejscu. Docenisz zaangażowanie i profesjonalizm doradców, konsultantów i agentów nieruchomości JARTOM Real Estate. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze stawki najmu i najlepsze ceny obiektów magazynowych i hal produkcyjnych.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU