Prężnie rozwijająca się firma PRIMA-BUD inwestuje w nową halę produkcyjną

Firma „PRIMA-BUD” buduje nową halę produkcyjną. Będą tam wytwarzane głównie wyroby betonowe, które stanowią istotny element asortymentu firmy. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowej hali produkcyjnej

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „PRIMA-BUD” działa na polskim rynku już od 27 lat. Początkowo firma zajmowała się jedynie sprzedażą rur stosowanych w branży teletechnicznej. Z czasem działalność rozszerzona została o produkcję i sprzedaż studni kablowych i fundamentów energetycznych. Firma „PRIMA-BUD” działa bardzo prężnie, posiada dwa główne działy sprzedaży, nowoczesny zakład produkcyjny i doskonale zaopatrzoną Hurtownię Materiałów Budowlanych. Najnowszą inwestycją firmy jest budowa nowej hali produkcyjnej o powierzchni 1823 m2 w Skalbmierzu w województwie świętokrzyskim. Będzie to miejsce, gdzie będą wytwarzane głównie wyroby betonowe, które stanowią istotny element asortymentu „PRIMA-BUD”. Nowa hala umożliwi zwiększenie skali produkcji oraz jej efektywności, co przełoży się na jeszcze wyższą jakość oferowanych wyrobów oraz szybsze terminy realizacji zleceń.

Informacje o JARTOM Real Estate

Różnorodność magazynów i hal produkcyjnych z całej Polski sprawia, że w hale zaopatrują się u nas międzynarodowe koncerny i duże polskie firmy bez względu na rodzaj produktów i wymogi przechowania lub produkcji.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane