Press Glass zainwestuje 300 milionów złotych w budowę fabryki w Dąbrowie Górniczej

2021-12-15
Press Glass zainwestuje 300 milionów złotych w budowę fabryki w Dąbrowie Górniczej

Firma Press Glass intensywnie przygotowuje się do budowy fabryki zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej. Wykonano już pierwszy, niezwykle istotny krok, którym jest nabycie gruntów o powierzchni sięgającej niemal 14,4 ha, przeznaczonych pod inwestycję i wartych ponad 15 milionów złotych – informuje JARTOM Real Estate.  

Nowy zakład produkcyjny stanie się impulsem dla lokalnego rynku pracy

Gdy przedsiębiorstwo dopełni formalności i uzyska tytuł pełnoprawnego właściciela działki, będzie można przejść do kolejnych etapów realizacji przedsięwzięcia. Jego efektem końcowym stanie się nowoczesny zakład w którym zostaną uruchomione linie produkcyjne służące do wytwarzania szyb zespolonych. Dodatkowa powierzchnia pozwoli zwiększyć możliwości wytwórcze oraz usprawnić wiele procesów logistycznych. Szacuje się, że cała inwestycja będzie kosztowała spółkę 300 milionów złotych i stanie się ważnym impulsem dla lokalnego rynku pracy, gdyż w fabryce zatrudnienie znajdzie 250 osób. To kolejny krok na drodze do rozwoju Press Glass – renomowanego producenta wysokiej klasy szyb znajdujących zastosowanie w drzwiach, oknach oraz ekranach akustycznych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU