Press Glass wybuduje kolejną fabrykę w USA

Polska firma Press Glass wkrótce wybuduje nową fabrykę w USA, w stanie Wirginia. To kolejny krok na drodze dynamicznego rozwoju marki, która już od 2017 roku z powodzeniem działa na amerykańskim rynku – informuje JARTOM Real Estate. 

Fabryka warta 155 milionów dolarów

Koszt inwestycji wyniesie 155 milionów dolarów, a jej efektem będzie powstanie nowoczesnego zakładu specjalizującego się w produkowaniu szyb dla budownictwa. Wysoki poziom automatyzacji obiektu znajdzie odzwierciedlenie w usprawnieniu wielu procesów logistycznych i w efektywnym funkcjonowaniu placówki. Wiadomo już, że zostanie w niej utworzonych ponad 330 miejsc pracy, co będzie stanowiło sporą szansę dla osób zamieszkujących okoliczne tereny i poszukujących zatrudnienia. Press Glass to największy europejski producent szyb dedykowanych branży budowlanej, który sukcesywnie rozwija się w Stanach Zjednoczonych. Dysponuje również zakładami zlokalizowanymi w Polsce, w Chorwacji, Wielkiej Brytanii i na Litwie. Warto podkreślić, że wyroby tej marki wykorzystano do stworzenia fasady jednego z najwyższych budynków w Nowym Jorku!

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane