Prace związane z budową magazynu soli drogowej w Rybniku nabierają coraz większego tempa

2021-08-11
Prace związane z budową magazynu soli drogowej w Rybniku nabierają coraz większego tempa

Rybnickie Służby Komunalne podjęły decyzję o powiększeniu swojego zaplecza logistycznego. Efektem jest rozpoczęcie przygotowań do wybudowania magazynu soli drogowej, który powstanie w znakomitej lokalizacji należącej do rejonu drogi regionalnej Pszczyna – Racibórz – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy magazyn ułatwi realizowanie zadań ciążących na Rybnickich Służbach Komunalnych

Zgodnie z przyjętym harmonogramem, już we wrześniu zostanie ogłoszony przetarg na budowę magazynu. Przewiduje się, że inwestycja dobiegnie końca w połowie przyszłego roku, kiedy to obiekt zostanie oddany do użytku i zasili logistyczne zaplecze Służb Komunalnych Rybnika. Magazyn posłuży do składowania soli, co usprawni wiele procesów logistycznych i pomoże efektywnie dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i nie tylko. Nie bez znaczenia jest miejsce wybrane pod budowę nieruchomości. To znakomicie skomunikowany obszar, przez który przebiega droga regionalna. Oznacza to bezproblemowy dojazd, płynny transport i dużą oszczędność czasu. Warto podkreślić, że tego rodzaju inwestycje są niezwykle istotne dla funkcjonowania miast. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU