Prace nad budową nowej siedziby firmy SMAY ruszyły. Czym zaskoczy nieruchomość?

2021-07-06
Prace nad budową nowej siedziby firmy SMAY ruszyły. Czym zaskoczy nieruchomość?

Uroczyście zainaugurowano prace nad budową nowej siedziby firmy SMAY. Za realizację tego wartego ponad 82,5 miliona złotych przedsięwzięcia odpowiada wyłoniona w drodze przetargu firma STRABAG, która jest generalnym wykonawcą – informuje JARTOM Real Estate. 

Zakład produkcyjny obfitujący w rozmaite innowacje 

Przedsięwzięcie o imponującym rozmachu obejmuje budowę fabryki i magazynu wysokiego składowania o łącznej powierzchni wynoszącej 18 500 m2. Powstanie także specjalne laboratorium badawczo – rozwojowe i budynek biurowy składający się z czterech pięter i 4 500 m2. Aby poprawić komfort pracowników przewidziano również obiekt socjalny o powierzchni 1 850 m2. Łatwo można więc zauważyć, że całość tworzy kompleks gwarantujący firmie usprawnienie wielu procesów logistycznych, bezproblemowe administrowanie oraz posiadanie wszystkiego, co istotne, w zasięgu ręki. SMAY podkreśla, że inwestycja jest realizowana przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Nie zabraknie innowacyjnego oprogramowania, a większość działań będzie odbywała się w zautomatyzowany sposób. To wszystko sprawi, że obiekt w pełni odpowie na potrzeby dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa, które w pełni będzie mogło wykorzystywać swój potencjał. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU