Poznańska fabryka Unilever z dodatkową linią produkcyjną

Położona w Poznaniu fabryka należąca do Unilever już wkrótce zostanie rozbudowana i zyska nową linię produkcyjną. Wiadomo już, że będzie ona odpowiadać najwyższym standardom i zostanie w pełni zautomatyzowana, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i wzrost efektywności placówki – informuje JARTOM Real Estate.

Moce wytwórcze zakładu produkcyjnego zauważalnie wzrosną

Wartość przedsięwzięcia wyniesie 90 milionów złotych. W wyniku podjętych prac wzrosną moce wytwórcze zakładu, w którym będzie powstawać aż 600 tysięcy opakowań na dobę! Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, gdy marka w niego inwestuje. Sześć lat temu wybudowano tam halę o powierzchni wynoszącej 3000 m2. Choć firma posiada w Polsce trzy fabryki, to właśnie w tym obiekcie produkcja jest największa i wynosi średnio około 10 000 ton miesięcznie. Powstają w nim zupy dla takich marek jak Amino, Knorr i Unox. Nowa linia produkcyjna zostanie zbudowana tak, by nie generowała zbyt dużych kosztów eksploatacji. Realizacja inwestycji rozpocznie się jeszcze w tym roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane