Powerhouse Energy inwestuje w budowę zakładu wodorowego w Polsce

Powerhouse Energy przygotowuje się do budowy zakładu wodorowego zlokalizowanego w Polsce. Brytyjska firma połączyła w tym celu siły z Hydrogen Utopia International, by umiejętnie wykorzystać zasoby obu podmiotów w postaci personelu, sieci dostawców oraz wiedzy technicznej do usprawnienia wielu procesów logistycznych i uzyskania możliwie jak najlepszych efektów realizowanej inwestycji – informuje JARTOM Real Estate.

Zakład wodorowy zostanie wybudowany w Koninie

Obiekt powstanie w Koninie. W zakładzie produkcyjnym wykorzystywane będą odpady, które nie mogą zostać poddane recyklingowi. To właśnie z nich wytwarzany będzie tam wodór. Hydrogen Utopia International posiada spore doświadczenie w działalności na tym polu, co z pewnością okaże się pomocne. Firmy uzgodniły, że koszty zostaną podzielone po równo. Szacuje się, że wyniosą one kilkaset tysięcy Euro. Powstanie nowej fabryki, która jest przyjazna środowisku naturalnemu, będzie również istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki. W obiekcie zostaną bowiem utworzone nowe stanowiska pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane