Porta KMI Poland buduje kolejny zakład produkcyjny

2021-06-22
Porta KMI Poland buduje kolejny zakład produkcyjny

Porta KMI Poland, renomowany producent drzwi wewnętrznych działający na polskim rynku od 30 lat, buduje kolejny zakład produkcyjny. Nowy obiekt zlokalizowany jest w Nidzicy, a zatrudnienie znajdzie tam około 50 nowych pracowników.- informuje JARTOM Real Estate

Fabryka drzwi wewnętrznych

Porta to lider produkcji drzwi wewnętrznych, który zatrudnia blisko 1900 pracowników. Rozwój firmy oraz jej stabilna sytuacji finansowa sprawiła, że zarząd spółki podjął decyzję o budowie kolejnej fabryki, w której początkowo zatrudnienie znajdzie 50 osób. Nowy obiekt powstaje na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co pozwoli na odzyskanie połowy kosztów kwalifikowanych inwestycji. W fabryce produkowana będzie szeroka gama modeli drzwi wewnętrznych przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i zautomatyzowanych procesów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU