Port lotniczy Lublin wybuduje halę magazynowo – przeładunkową!

2023-04-14
Port lotniczy Lublin wybuduje halę magazynowo – przeładunkową!

Port lotniczy Lublin planuje budowę hali magazynowo – przeładunkowej, która powstanie na jego terenie i zostanie oddana do użytku najprawdopodobniej już w przyszłym roku. Ta warta około 18 milionów inwestycja pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi transportowanie towarów do samolotów znajdujących się na innych lotniskach – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn na towary lotnicze będzie dysponował placem manewrowym

Powierzchnia obiektu wyniesie około 2000 m2. Znajdą się tam nie tylko magazyny, ale i pomieszczenia przeznaczone do obsługi specjalnych produktów. Przedsięwzięcie będzie miało kompleksowy charakter, dlatego powstanie również część biurowa i plac manewrowy z drogą dojazdową oraz chodnikami. Zrobiono już istotny krok na drodze do realizacji planów i podpisano umowę z wykonawcą, którym jest konsorcjum przedsiębiorstw Eleenergia i Zakład Budowlano – Sprzętowy Jacek Krzysiak. Aktualnie trwa oczekiwanie na otrzymanie pozwolenia na budowę. Nie da się ukryć, że terminal cargo przyniesie wiele korzyści, pozostaje więc obserwować dalsze losy tego projektu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU