Pomorskie Centrum Inwestycyjne z nowym kompleksem magazynowym

Już wkrótce rozpoczną się prace nad budową kompleksu złożonego z dwóch magazynów o łącznej powierzchni, która wyniesie niemal 119 000 m2. Powstanie on na terenie Pomorskiego Centrum Inwestycyjnego, bardzo blisko terminala kontenerowego Baltic Hub, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Grupa CTP z pierwszym projektem magazynowym na północy kraju

Za realizację tego przedsięwzięcia odpowiada spółka CTP. Aktualnie wiadomo, że dachy magazynów zostaną przystosowane do wymagań związanych z zamontowaniem instalacji fotowoltaicznej. Pozwoli to na generowanie oszczędności i na niezależność energetyczną w przyszłości. Wiele wskazuje na to, że obiekt będzie cieszył się sporym zainteresowaniem wśród najemców. Kluczowym atutem jest jego położenie, które zapewnia znakomity dostęp do sieci dróg oraz transportu kolejowego i morskiego. Warto podkreślić, że całkowity nadzór nad przedsięwzięciem sprawuje CTP. Spółka zrezygnowała z zatrudnienia generalnego wykonawcy i sama zajmie się budową. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane