Pomorska Kolej Metropolitalna ogłosiła przetarg na budowę hali magazynowo – garażowej. Czego można spodziewać się po tej inwestycji?

2021-10-14
Pomorska Kolej Metropolitalna ogłosiła przetarg na budowę hali magazynowo – garażowej. Czego można spodziewać się po tej inwestycji?

Trwają przygotowania do wybudowania hali o charakterze magazynowo – garażowym, która zostanie oddana do użytku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Ogłoszono już przetarg, którego zadaniem będzie wyłonienie wykonawcy odpowiedzialnego za realizację przedsięwzięcia – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa hala magazynowa zapewni niezbędną do prawidłowego funkcjonowania powierzchnię

Decyzja o budowie hali jest podyktowana rosnącym zapotrzebowaniem na powierzchnię potrzebną do prawidłowej pracy. W obecnym budynku zaczyna już brakować miejsca, a poszerzenie działalności spółki o utrzymanie i naprawy linii wymaga obiektu, w którym będzie można składować potrzebne do tego materiały i narzędzia. Dodatkowa nieruchomość pozwoli usprawnić wiele procesów logistycznych. Należy wspomnieć, że przetarg obejmuje nie tylko budowę hali ale również powstanie wiaty śmietnikowej, wprowadzenie modyfikacji w obiekcie gospodarczym oraz reorganizację terenów wokół gruntów przeznaczonych pod budowę. Zwycięzca będzie posiadał sześć miesięcy na wykonanie wszystkich tych zadań. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU