Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu zmodernizowały halę lakierni

2021-04-23
Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu zmodernizowały halę lakierni

Dobiegła końca modernizacja hali lakierni należącej do Polskich Zakładów Lotniczych w Mielcu. Oddany do użytku obiekt posiada powierzchnię przekraczającą 2 200 m2, nowoczesny i ekologiczny charakter oraz wysoką funkcjonalność – informuje JARTOM Real Estate.

Modernizacja hali inwestycją niosącą korzyści ekonomiczne i ekologiczne

Przedsięwzięcie, które wiązało się z kosztem rzędu 13,5 miliona złotych zapewniło szereg kompleksowych zmian pozytywnie wpływających na działalność jednostki. W rozbudowanej hali zastosowano zaawansowane technologicznie rozwiązania, które pozwolą na cieszenie się wieloma oszczędnościami, zwłaszcza w długofalowej perspektywie. Oświetlenie LED pochłaniające mniejszą ilość energii, odporna na działanie czynników chemicznych posadzka, inteligentny system wentylacyjny oraz specjalny magazyn środków lakierniczych – to wszystko czyni obiekt przyjaznym środowisku i zatrudnianemu personelowi. Zrealizowane prace umożliwią usprawnienie wielu procesów logistycznych i malowanie statków powietrznych zgodnie z ogólnoświatowymi normami jakościowymi. Warto podkreślić, że to nie pierwsza duża inwestycja podjęta przez PZL w Mielcu.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU