Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A. już wkrótce z nową halą magazynową

2022-02-16
Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A. już wkrótce z nową halą magazynową

Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A. inwestują w budowę nowej hali magazynowej, która powiększy zaplecze logistyczne i umożliwi bardziej efektywne przechowywanie towarów. Za powstanie nieruchomości odpowiedzialna jest firma MCM Project, renomowany wykonawca o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w branży – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali inwestycją o kompleksowym charakterze

Zgodnie z przyjętymi planami, hala magazynowa będzie posiadała powierzchnię sięgającą 2100 m2 i zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku. Przełoży się to na usprawnienie wielu procesów logistycznych. MCM Project zrealizuje przedsięwzięcie od początku do końca, zajmując się stworzeniem projektów technicznych oraz pracami budowlanymi, montażowymi i wyposażeniem. Sporządzi także kompletną dokumentację powykonawczą. Ten obiekt znacząco ułatwi prowadzenie działalności Polskim Fabrykom Porcelany Ćmielów i Chodzież należącym do Polskiej Grupy Porcelanowej słynącej z najwyższej klasy wyrobów przeznaczonych zarówno dla koneserów, jak i pozostałych konsumentów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU