Polski producent rowerów elektrycznych inwestuje w nową halę

Polski producent innowacyjnych rowerów elektrycznych Geobike inwestuje w nową halę produkcyjną w Sierakowie w woj. zachodniopomorskim. Budowa ruszyła w marcu 2023 roku. - informuje JARTOM Real Estate

Inwestycja w rozwój firmy

Geobike to wiodący polski producent rowerów elektrycznych specjalizujący się w produkcji rowerów przystosowanych do jazdy w każdym terenie. Popyt na produkty marki jest bardzo duży, a rowery Geobike podbijają zarówno rodzimy, jak i zagraniczny rynek. Obecnie główny zakład i magazyn firmy znajdują się w Szczecinie. Teraz produkcja ruszy również w Sierakowie w woj. zachodniopomorskim, gdzie w marcu 2023 ruszyła budowa nowoczesnej hali produkcyjnej. Będzie ona zajmować powierzchnię aż 2 tys. mkw i zostanie przystosowana do specyficznych wymagań produkcyjnych. Dzięki nowej powierzchni produkcyjnej Geobike będzie w stanie zwiększyć produkcję i stany magazynowe, co przełoży się na większą dostępność rowerów na rynku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane