Polski producent opraw oświetleniowych planuje budowę kolejnej hali produkcyjnej

Producent opraw oświetleniowych LEDOLUX planuje budowę nowej fabryki lamp ulicznych i przemysłowych LED. Hala wybudowana zostanie w Rzeszowie i umożliwi wprowadzenie do oferty nowego, energooszczędnego asortymentu. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego obiektu produkcyjno-magazynowego

Polski producent opraw oświetleniowych LED przeznaczonych do obiektów przemysłowych i handlowych planuje zwiększyć moce przerobowe i otworzyć nową halę produkcyjno-magazynową.
Obiekt zostanie wybudowany w Rzeszowie i umożliwi firmie wdrożenie nowej technologii produkcji lamp ulicznych i przemysłowych LED z wymiennym, zintegrowanym elektronicznym modułem świetlnym LED/DOB.
To duży krok w rozwoju firmy będący odpowiedzią na stale rosnący popyt na produkty LEDOLUX oraz duże zainteresowanie nowoczesnymi, energooszczędnymi rozwiązaniami oświetleniowymi na rynku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Różnorodność magazynów i hal produkcyjnych z całej Polski sprawia, że w hale zaopatrują się u nas międzynarodowe koncerny i duże polskie firmy bez względu na rodzaj produktów i wymogi przechowania lub produkcji.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane