Polski producent gitar kompozytowych buduje nową fabrykę. Gdzie ona powstanie?

W Ząbkowicach Sląskich powstaje nowoczesny kompleks hal magazynowych i produkcyjnych. Inwestycja ta daje nadzieje na nowe miejsca pracy, a także na ożywienie gospodarcze regionu. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w Kielcach

Producent gitar Ruf Sp. z o.o. planuje nową inwestycję, a mianowicie budowę nowego zakładu produkcyjnego w Kielcach. Zgodnie z zapowiedziami inwestora w fabryce produkowane będą głównie innowacyjne gitary kompozytowe, na które jest obecnie bardzo duży popyt. To najwyższej klasy instrumenty odporne na warunki atmosferyczne oraz niezwykle wszechstronne brzmieniowo. Ruf planuje rozwinąć produkcję oraz zwiększyć sprzedaż, a także wejść na nowe rynki zbytu. To ambitny plan, który wymaga dobrej strategii, a także niezbędnej infrastruktury produkcyjnej i magazynowej. Nowa hala produkcyjna w Kielcach umożliwi realizację zamierzonych celów i pomoże wzmocnić producentowi pozycje na rynku.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal produkcyjnych. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane