Polski producent drzwi Erkado inwestuje w kolejny magazyn na wyroby gotowe

2022-01-13
Polski producent drzwi Erkado inwestuje w kolejny magazyn na wyroby gotowe

Polska firma Erkado specjalizująca się w produkcji wewnętrznej i zewnętrznej stolarki drzwiowej sukcesywnie realizuje strategię rozwoju oraz zwiększa skalę produkcji. Hala, która zostanie niebawem wybudowana w Radomiu, to odpowiedź na rosnące potrzeby logistyczno-magazynowe. - informuje JARTOM Real Estate

Lider produkcji drzwi w Polsce

Ze względu na dobrą sytuację finansową oraz duże zainteresowanie produktami firmy polski producent drzwi Erkado postanowił rozbudować swój zakład produkcyjny o kolejną halę magazynową. Inwestycja ta pozwoli zwiększyć skalę produkcji oraz poszerzyć ofertę produktową. Docelowo w nowym obiekcie składowane będą wyroby gotowe, mi.in. drzwi wewnętrzne. Obiekt magazynowy wybudowany zostanie w Radomiu w woj. mazowieckim i będzie zajmował blisko 5 tys. mkw. powierzchni. Inwestycja ta to kolejny krok w rozwoju firmy oraz umacnianiu jej pozycji na rynku. Erkado, jako producent z 45-letnim doświadczeniem cieszy się dużą popularnością i zaufaniem wśród klientów.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU