Polska wśród liderów europejskiego przemysłu chemicznego? W Policach zostanie wybudowana fabryka polimerów

2021-05-25
Polska wśród liderów europejskiego przemysłu chemicznego? W Policach zostanie wybudowana fabryka polimerów

Trwają intensywne prace związane z budową nowoczesnej fabryki polimerów w Policach. Wszelkie procesy przebiegają zgodnie z planem i można śmiało powiedzieć, że ta inwestycja o imponującej skali znajduje się już na półmetku – informuje JARTOM Real Estate.

Grupa Azoty wybuduje zakład produkujący propylen i polipropylen  

Przedsięwzięcie obejmuje budowę fabryki, terminalu o charakterze przeładunkowo – magazynowym oraz całej niezbędnej infrastruktury logistycznej. Utworzą one kompleks chemiczny noszący nazwę Polimery Police, który będzie specjalizował się w wytwarzaniu polipropylenu i propylenu. Zapotrzebowanie na pierwszy z tych związków chemicznych jest bardzo duże i wciąż wzrasta, zwłaszcza w branży medycznej oraz motoryzacyjnej. Śmiało można więc stwierdzić, że stworzenie obiektu specjalizującego się w jego wytwarzaniu to rozsądny pod względem biznesowym krok. Dbałość o zaplecze magazynowe ułatwi składowanie towaru, a także usprawni wiele procesów logistycznych. Zgodnie z przyjętym harmonogramem prac, mają one dobiec końca w przyszłym roku. Produkcja z kolei ruszy w 2023 r, stanowiąc istotny impuls dla lokalnej gospodarki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU