Polska firma NBG buduje nowy zakład produkcji pieczywa mrożonego na Mazowszu

Kolejna polska firma zdecydowała się zainwestować w województwie mazowieckim, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem będzie to nowa inwestycja z branży spożywczej.- informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego zakładu produkcyjnego

Firma NBG Sp. z o.o. z Nowego Dworu Mazowieckiego zainwestuje blisko 33 miliony zł w budowę nowoczesnego zakładu produkcji pieczywa mrożonego w Kozdrojach w woj. mazowieckim. Producent otrzymał od Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. decyzję o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. W związku z budową fabryki firma zatrudni co najmniej 10 nowych pracowników. Projekt przewiduje budowę hal produkcyjnych, magazynowych oraz mroźni wraz z zapleczem socjalno-biurowym. Hale produkcyjne wyposażone zostaną w nowoczesne instalacja linie technologiczne do produkcji pizzy, chałki, chleba i bułki śniadaniowej.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta. W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane