Polska Izba Rozwoju Elektromobilności inwestuje w Zielonej Górze

Stowarzyszenie "Polska Izba Rozwoju Elektromobilności" planuje nową inwestycje w Zielonej Górze. Projekt ten uzyskał współfinansowanie ze środków Unii Europejskiej. - informuje JARTOM Real Estate

Rozwój elektromobilności w naszym kraju

PIRE to stowarzyszenie, którego celem jest zbudowanie realnej elektromobilności. Działania zorganizowane są wokół zwiększenia ilości pojazdów elektrycznych na polskich drogach, zapewnienia odpowiedniej infrastruktury, a także kreowania odpowiednich warunków do budowania lokalnej elektromobilności w miastach. Ponadto ważnym aspektem rozwoju elektromobilności w naszym kraju jest utworzenie odpowiednich mechanizmów finansowania, szczególnie na szczeblu regionalnym. Obecnie PIRE planuje nową inwestycję, która ma na celu. Będzie to budowa budynku biurowo-socjalnego z halą montażową. Obiekt powstanie w Zielonej Górze i jest częścią projektu „Inkubator „E-mobility Innovation Hub” współfinansowanego przez Unię Europejską. Całkowity koszt budowy hali wyniesie około 10 mln zł.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane