Politechnika Wrocławska skupia się na innowacjach. Trwają przygotowania do budowy fabryki cyfrowej

2022-02-18
Politechnika Wrocławska skupia się na innowacjach. Trwają przygotowania do budowy fabryki cyfrowej

Politechnika Wrocławska stawia na innowacje i modernizację swojego zaplecza, w ramach których powstaje należący do nowego kampusu kompleks badawczy InnoCamp-GEO2. Istotną jego częścią stanie się fabryka cyfrowa, do budowy której przygotowuje się uczelnia – informuje JARTOM Real Estate. 

Wiele firm zainteresowanych kontraktem na budowę 

Przedsiębiorstwo odpowiedzialne za budowę fabryki zostanie wyłonione w przetargu, do którego zgłosiło się sześć firm. Przedsięwzięcie obejmuje powstanie Centrum Nowych Technologii i Wirtualizacji Przemysłu złożonego z Wrocławskiej Fabryki Cyfrowej oraz zaplecza o charakterze administracyjno – technicznym. Oba budynki będą stanowiły dopełnienie kompleksu badawczego InnoCamp-GEO2, a tereny pod tę inwestycję Politechnika uzyskała od gminy. Zaowocuje ona usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz poszerzeniem działalności badawczej i naukowej. Oprócz nowoczesnych, wysokiej klasy obiektów, prace obejmą również przylegający do nich obszar. Nie zabraknie więc parkingów dla rowerów i samochodów, sieci dróg oraz chodników. Jedno jest pewne – efektów końcowych wyczekują nie tylko studenci kierunków ścisłych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU