Polfa Warszawa inwestuje w budowę nowego centrum badawczego

2021-06-16
Polfa Warszawa inwestuje w budowę nowego centrum badawczego

Na terenie kompleksu 7R City Park Warsaw Airport III zostanie wybudowane centrum badawczo – rozwojowe, w które zdecydowała się zainwestować Polfa Warszawa. Zaowocuje to pozyskaniem nowoczesnej powierzchni o charakterze magazynowo – produkcyjnym, która sięgać będzie 5500 m2 – informuje JARTOM Real Estate. 

Powierzchnia magazynowa o wysokim potencjale i przystosowaniu do potrzeb klienta

Obiekt zostanie wybudowany tak, by spełnić wszelkie oczekiwania Polfy Warszawa. Oznacza to między innymi uwzględnienie wszystkich, rygorystycznych standardów związanych z produkowaniem, magazynowaniem i badaniem leków. W halach magazynowych i produkcyjnych zostanie zamontowana antresola monolityczna na której znajdą się urządzenia technologiczne utrzymujące w nieruchomości wysoki reżim farmaceutyczny. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz uniknięcie ewentualnych problemów po uruchomieniu działalności w centrum. O wyborze 7R City Park Warsaw Airport III przez Polfę Warszawa zadecydowała znakomita lokalizacja oraz wiele udogodnień oferowanych przez budynek. Oświetlenie LED czy fotowoltaika czynią go ekologicznym i ekonomicznym zarazem. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU