Podjęto kolejne kroki do stworzenia fabryki Izery w Jaworznie

2022-03-30
Podjęto kolejne kroki do stworzenia fabryki Izery w Jaworznie

Już wiadomo kto zaprojektuje i zbuduję fabrykę Izery w Jaworznie. Inwestor, czyli firma ElectroMobility Poland S.A. podpisała umowę z PROCHEM S.A. o zastępstwo inwestycyjne w formule EPCM oraz z niemiecką firmą Dürr Systems AG na świadczenie usług inżynieryjnych.- informuje JARTOM Real Estate

Umowa na nadzór budowany oraz usługi inżynieryjne

Poczyniono kolejne kroki, które przybliżają do budowy fabryki Izery w Jaworznie. Właściciel marki polskiego samochodu elektrycznego Izera podpisał umowę z PROCHEM S.A., której zakres obejmuje dostarczenie projektu fabryki oraz koordynację i nadzór nad pracami budowlanymi. Firma ta została wybrana ze względu na olbrzymie doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych w tym zakładów automotive oraz skomplikowanych instalacji technologicznych, co jest szczególnie ważne przy tak dużej skali inwestycji. Właściciel Izery podpisał również umowę z niemiecką firmą Dürr Systems AG na świadczenie usług inżynieryjnych. Do zadań Dürr Systems AG będzie należało zaprojektowanie linii produkcyjnych oraz opracowanie koncepcji procesu produkcyjnego dla spawalni, lakierni i montażu. Ponadto planista zakładu będzie odpowiedzialny za opracowanie szczegółowych wytycznych dla projektu budowlanego w zakresie technologii produkcji oraz opracowanie wewnętrznego procesu logistycznego zakładu. Dürr Systems AG jest światowym liderem rynku projektowania i dostarczania linii produkcyjnych, co daje właścicielowi Izery gwarancję zastosowania najnowszych rozwiązań technologicznych i procesowych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU