Pod Wrocławiem powstaje nowoczesny kompleks magazynowo-biurowy 

Pod Wrocławiem, w gminie Czernica, trwa dynamiczny rozwój sektora inwestycyjnego. Jedną z najnowszych inwestycji jest nowoczesny kompleks magazynowo-biurowy, który powstanie w miejscowości Dobrzykowice. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego kompleksu magazynowego

Pod Wrocławiem powstanie nowoczesny kompleks magazynowo-biurowy. Obiekt zlokalizowany będzie w gminie Czernica, w której w ostatnich latach trwa istny boom inwestycyjny. Inwestorem nowego projektu w Dobrzykowicach jest Magazynovo.PL Sp. z o.o. Spółka planuje wybudować tam kompleks magazynowy o powierzchni ponad 6 tys. mkw. W obiekcie będzie można wynająć lub zakupić nowoczesne segmenty magazynowe od 500 mkw. Projekt ten jest kolejnym krokiem w rozwoju gminy Czernica, która dzięki inwestycjom takim jak ta staje się atrakcyjnym miejscem dla przedsiębiorstw. Powstanie nowoczesnego kompleksu magazynowo-biurowego w tym obszarze przyczyni się do wzrostu gospodarczego, zwiększenia zatrudnienia i podniesienia prestiżu tej lokalizacji.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zapewniamy w JARTOM Real Estate właścicielom budynków magazynowych, najemcom i deweloperom pełen zakres usług w dziedzinie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane