Pod Wrocławiem powstaje nowa hala produkcyjno-magazynowa Premo-Wrocław

2021-06-10
Pod Wrocławiem powstaje nowa hala produkcyjno-magazynowa Premo-Wrocław

Firma Premo-Wrocław buduje nową halę pod Wrocławiem. Obiekt o powierzchni 2 tys. mkw będzie pełnił rolę produkcyjno-magazynową. - informuje JARTOM Real Estate

Hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem biurowym

Premo-Wrocław to prężnie rozwijający się podmiot działający na polskim rynku od 1956 roku, specjalizujący się w produkcji maszyn, urządzeń i podzespołów dla młynów oraz elewatorów zbożowych. Premo-Wrocław dostarcza również rozwiązania dla przemysłu chemicznego, drzewnego, oraz dla budownictwa. Główny zakład produkcyjny firmy oraz jego siedziba znajdują się we Wrocławiu. Obecnie, w związku z rozwojem działalności firmy, zdecydowano się na budowę kolejnego obiektu firmy pod Wrocławiem. 
Nowy zakład firmy Premo-Wrocław to kompleks składający się z hali magazynowej oraz produkcyjnej wraz z nowoczesnym zapleczem biurowym, które liczyć będzie około 500 mkw. Cały obiekt zajmować będzie powierzchnię 2 tys. mkw i pozwoli na realizację ambitnych planów produkcyjnych. Atrakcyjna lokalizacja pod Wrocławiem sprzyja dobrej organizacji logistycznej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.
Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU