Pod Warszawą powstanie zautomatyzowane centrum dystrybucyjne sieci Żabka

2021-02-25
Pod Warszawą powstanie zautomatyzowane centrum dystrybucyjne sieci Żabka

W Radzyminie pod Warszawą powstanie nowoczesne centrum dystrybucyjne Żabka, które będzie zaopatrywać sklepy sieci w towary. Nowy magazyn będzie zautomatyzowany, a także efektywny energetycznie, w celu redukcji negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne. - informuje JARTOM Real Estate.
W Polsce działa już ponad 6 tysięcy sklepów sieci Żabka, z czego aż 600 w samej Warszawie. W związku z ciągłym rozwojem firmy oraz powstawaniem nowych punktów sieci podjęto decyzję o budowie nowego centrum logistycznego pod Warszawą, które będzie obsługiwało okoliczne sklepy sieci. Plany zakładają budowę obiektu o powierzchni 60 tys. mkw wyposażonego w część wysokiego składowania, w celu maksymalnego i efektywnego wykorzystania powierzchni magazynowej. Ponadto sam magazyn będzie mierzył aż 40 m wysokości, a więc trzykrotnie więcej od standardowego budynku tego typu. Prezes sieci Żabka Tomasz Suchański zadeklarował, że bezie to największe oraz najnowocześniejsze centrum logistyczne sieci w Polsce.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Wygoda współpracy z JARTOM Real Estate to pełny zakres usług doradczych dostępny w jednym miejscu. Docenisz zaangażowanie i profesjonalizm doradców, konsultantów i agentów nieruchomości JARTOM Real Estate. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze stawki najmu i najlepsze ceny obiektów magazynowych i hal produkcyjnych.
Usługi JARTOM Real Estate:
Najem hal
Sprzedaż nieruchomości na cele magazynowe i produkcyjne
Budowa hal
Reprezentacja najemców lub dewelopera w procesie wynajmu i sprzedaży powierzchni magazynowych i produkcyjnych
Projekty typu greenfield w zakresie BTS (build-to-suit)
Renegocjacje umów najmu w centrach logistycznych
Przygotowanie wyboru strategii w zakresie najmu, budowy lub zakupu hal


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU