Pod Warszawą powstaje nowoczesny park magazynowo-przemysłowy Good Point V

W miejscowości Łubna pod Warszawą powstaje nowoczesny kompleks magazynowy Good Point V. Budowa obiektu ruszyła w listopadzie ubiegłego roku. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego parku magazynowo przemysłowego pod Warszawą

Zgodnie z zapowiedziami inwestora pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do Good Point V już w trzecim kwartale 2024 roku. Nowy kompleks magazynowo-przemysłowy zlokalizowany będzie w sąsiedztwie drogi krajowej nr 79, co zapewnia szybkie i sprawne połączenie z Warszawą. Good Point V będzie składał się z trzech hal o łącznej powierzchni 30 tys. mkw. Ten nowoczesny projekt jest kolejnym przedsięwzięciem Real Management. Obiekt, mimo że nadal jest w budowie, cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony potencjalnych najemców. Już 80% powierzchni jest wynajęte. Wśród przyszłych najemców parku znajdzie się m.in. Dr Irena Eris, polski producent kosmetyków.

Informacje o JARTOM Real Estate

Różnorodność magazynów i hal produkcyjnych z całej Polski sprawia, że w hale zaopatrują się u nas międzynarodowe koncerny i duże polskie firmy bez względu na rodzaj produktów i wymogi przechowania lub produkcji.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane