Pod Olsztynem powstanie nowoczesna fabryka i Centrum Badawczo - Rozwojowe ERKO

2021-03-01
Pod Olsztynem powstanie nowoczesna fabryka i Centrum Badawczo - Rozwojowe ERKO

Firma ERKO planuje nową inwestycję, której wartość wyceniona jest na 37 mln zł. Pod Olsztynem powstanie ERKO 4 - kompleks budynków składający się na nowoczesną, automatyzowaną fabrykę i innowacyjne Centrum Badawczo - Rozwojowe. Obiekt będzie liczył 10 tys. mkw hali magazynowo-produkcyjnej oraz 2 tys. mkw nowoczesnej powierzchni biurowej. - informuje JARTOM Real Estate.

Rusza budowa fabryki

Budowa fabryki ERKO 4 ma ruszyć w marcu 2021 roku. Nowoczesna fabryka domyślnie będzie produkowała nowe produkty dla przemysłu automotive, elektromechanicznego, medycznego, lotniczego oraz kolejowego. Fabryka korzystać będzie z najnowszych rozwiązań technologicznych i będzie pełniła dodatkową funkcję Centrum Wiedzy, dzięki czemu przedsiębiorcy rozważający wprowadzenie automatyzacji do swoich procesów produkcyjnych będą mogli zobaczyć jak w praktyce działają tego typu rozwiązania. Centrum Wiedzy będzie również doskonałym miejscem do szkolenia i nauki dla uczniów ze szkół technicznych i uczelni wyższych. Inwestycja ERKO 4 to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynkowe związane z robotyzacją i automatyzacją procesów. Technologia ta pozwala na uniezależnienie się od braku wykwalifikowanej kadry oraz pozwala na szybką reakcję na zmieniające się potrzeby klientów. Ponadto technologia umożliwia zwiększenie mocy wytwórczych oraz ekspansję nowych obszarów rynku. 

Fabryka będzie wyposażona w roboty do transportu wewnętrznego, a prace ryzykowne i uciążliwe będą w pełni wykonywane przez stanowiska automatyczne i roboty, co powoli na zwiększenie bezpieczeństwa pracowników zakładu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Brokerzy, doradcy, konsultanci  JARTOM Real Estate zapewniają kompleksowe doradztwo i usługi w następujących obszarach: 
Wynajem magazynów w centrach logistycznych
Sprzedaż i zakup hal
Budowa obiektów magazynowych i przemysłowych
Przygotowanie scenariuszy działania: renegocjacje, a zmiana lokalizacji
najem czy zakup lub budowa hali
Doradztwo inwestycyjne
Komercjalizacja projektów magazynowych
Marketing nieruchomości


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU