Pod Nysą powstanie wielkie centrum magazynowo-produkcyjne

Pod Nysą powstanie olbrzymie centrum magazynowo-produkcyjne, którego budowa pochłonie ponad 26 mln zł. Obiekt będzie przeznaczony na wynajem dla średnich i małych przedsiębiorców działających w regionie. - informuje JARTOM Real Estate

Duża inwestycja w regionie

Inwestorem budowy nowego centrum magazynowo produkcyjnego jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”. Skala przedsięwzięcia jest imponująca, będzie to druga tak wielka hala w woj. opolskim. Z jej rozmiarem konkurować może jedynie obecnie budowane centrum w Brzegu. Hala w Nysie liczyć będzie aż 6 tys. mkw. Poza częścią magazynową i produkcyjną wydzielona zostanie przestrzeń biura i socjalna. Ponadto inwestycja zakłada budowę infrastruktury zewnętrznej, takiej jak parkingi, place manewrowe i tereny zielone wokół obiektu. Przedsięwzięcie budowy hali to inwestycja w przyszłość gminy, lokalnej społeczności oraz nadzieja na rozwój firm działających w regionie. Otwarcie centrum przełoży się na nowe miejsca pracy oraz będzie impulsem do kolejnych inwestycji w Nysie i okolicach. Dotychczas to w większych ośrodkach miejskich budowano tego typu obiekty pod wynajem. Budowa hal magazynowych w mniejszych miejscowościach to element zrównoważonego rozwoju, dzięki któremu mniejsze ośrodki otrzymują szansę na rozwój.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane