Platinet zyska nowy magazyn w Krakowie

Plany budowy magazynu, którego właścicielem stanie się Platinet, nabierają tempa. Firma prowadzi przygotowania urzędnicze i zajmuje się dopełnianiem formalności niezbędnych do rozpoczęcia prac nad wzniesieniem obiektu – informuje JARTOM Real Estate.

Centrum magazynowe pozwoli na usprawnienie procesów logistycznych

Centrum magazynowe stanie na działce o wielkości 4 ha położonej w Krakowie. Wiadomo już, że jego powierzchnia wyniesie 17 600 m2. Inwestycja będzie realizowana etapami. W pierwszym z nich zostanie wybudowana nieruchomość o metrażu 7400 m2, natomiast w drugim ta o wielkości 10 200 m2. Oddanie kompleksu do użytku pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i wzrost efektywności marki.

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane